Zarządzają i koordynują

Projekt bez tytułuKinga Grzybowska

dyrektor zarządzający

pomysłowadca, inicjator

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, z wykształcenia filolog anglista, nauczyciel wczesnoszkolny i przedszkolny oraz specjalista do spraw zarządzania. Inicjatorka i założycielka naszej szkoły, innymi słowy – kapitan statku EDISON. Prywatnie – mama trzech wspaniałych córek, żona i strażniczka domowego ogniska.

edisongalaKobieta mocnego charakteru o zaraźliwym śmiechu, dynamiczna i bezkompromisowa w trosce o jakość swoich projektów. Po sukcesie sieci przedszkoli językowych „Akademia Małych Tygrysków”, postanowiła urzeczywistnić swoje marzenie o własnej szkole. W budowaniu zespołu ceni otwarty umysł, kreatywność i zdolność do samodzielnego działania. Zwolenniczka nowoczesnych metod nauczania i budzącej się szkoły. Nie lubi stagnacji i marazmu, toteż przedszkola i szkoła tętnią życiem i nigdy nie śpią.

„Prowadzenie szkoły to dla mnie ogromny zaszczyt ale także wielka odpowiedzialność.  Stale się rozwijam i dbam o to, by szkolić się pod okiem profesjonalistów, przede wszystkim jednak stawiam na obecność wśród dzieci. Tylko dzięki czynnemu uczestniczeniu w życiu szkoły mogę wiedzieć, czego potrzebują uczniowie i co powinniśmy zmienić lub udoskonalić. Nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej.”

Projekt bez tytułu(7)Anna Wojkowska

dyrektor do spraw pedagogicznych

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, z wykształcenia matematyk, informatyk i specjalista do spraw zarządzania zasobami ludzkimi. Wieloletni dyrektor szkoły publicznej. Od roku szkolnego 2018/2019 zasiada za sterami szkoły EDISON.

DSC_0644Edukator w zakresie organizacji i zarządzania oświatą. Specjalista w zakresie prawa oświatowego. Jako pedagog – praktyk prowadzi szkolenia i kursy związane ze zwiększaniem efektywności pracy, zarządzaniem zasobami ludzkimi, relacjami między nimi jak i zarządzania czasem. Ma bardzo duże doświadczenie we wdrażaniu RODO w szkole, organizacji pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz tworzeniu zasad oceny pracy nauczycieli.

„Uwielbiam podróżować i słuchać muzyki. Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest poezja śpiewana, bardzo lubię głos Michała Bajora. Jestem miłośniczką książek Tess Gerritsen, Katarzyny Grocholi, czy Harlana Cobena. W wolnych chwilach uprawiam nordic walking, a zimą wyjeżdżam na narty.”