Opiekują

Projekt bez tytułu(2)Rafał Aleksandrowicz

psycholog

Psycholog, terapeuta behawioralny, nauczyciel, wykładowca akademicki. Kilkunastoletni pracownik Specjalistycznych Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych i Zespołów Szkół. Na co dzień psycholog w placówkach edukacyjnych związanych z wpieraniem dzieci z zaburzeniami zachowania. Specjalista socjoterapii i resocjalizacji. Od wielu lat prowadzi działalność związaną ze świadczeniem usług neurorehabilitacyjnych oraz badaniami nad nowymi sposobami komunikacji człowieka z maszyną. Realizator szkoleń z w edukacji, służbach mundurowych, jednostkach naukowych oraz przedsiębiorstwach.

RafalAleksandorowicz_w_ZSP3Naukowo związany z Uniwersytetem Jagiellońskim, NeuroSky INC, Klastrem LifeScience Kraków,  National Institute for Subatomic Physics w Amsterdamie, członek Biofeedback Fundation of Europe oraz Association for Applied Psychophysiology and Biofeedback. Dzięki pracy edukacyjnej i szkoleniowej przez ostatnie piętnaście lat przeprowadził ponad 6000 godzin szkoleniowych certyfikując ponad 10000 nauczycieli, rodziców i uczniów. Nauczyciel akademicki Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu i Akademii Ignatianum w Krakowie.

"Każdy głupi może Wiedzieć, ale nie każdy może Zrozumieć. To jest moje motto. Ja staram się zrozumieć naszą Edukację – wiąż nie poddaję się, pomimo przeciwności."